تبلیغات


رویدادها

انتخابی تیم ملی بزرگسالان آقایان

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :10 الی 13 بهمن

اردو و مسابقات هوپس آسیای میانه

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :3 الی 8 بهمن

مسابقات پیشکسوتان بانوان کشور

محل :شیراز

زمان :28 الی 29 دی

انتخابی تیم ملی بزرگسالان بانوان

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :28 دی الی 1 بهمن


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
پنجشنبه
1396/04/08 19:48
کد خبر
19303

قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا ،
صعود تیم های نوجوانان دختر و جوانان پسر به جمع ۸ تیم برتر / جوانان دختر و نوجوانان پسر طی رقابتی نزدیک از راهیابی به مرحله بعد بازماندند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ، تیم های ملی نوجوانان پسر و دختر کشورمان از صبح امروز در آسان کره جنوبی در حال رقابت با کشورهای منتخب مناطق پنج گانه آسیا بوده و ساعتی قبل مرحله مقدماتی مسابقات تیمی را به پایان رساندند .

تیم ‌ملی نوجوانان دختر با شکست ۳-۰ از چین و پیروزی ۳- ۰‌ در مقابل سریلانکا با شایستگی برای دومین سال متوالی به جمع هشت تیم برتر مسابقات راه یافته و می بایست فردا صبح برای قرار گرفتن در جمع چهار تیم برتر با تیم ملی نوجوانان ژاپن رقابت نماید .

تیم ‌ملی جوانان دخترمان که در اولین رویارویی با نتیجه ۳-۰ بازی را در مقابل تیم ملی جوانان چین تایپه واگذار کرده بود ، پس از پیروزی ۳-۰ در مقابل تیم ‌ملی جوانان سریلانکا ، در دیداری نزدیک بازی را با نتیجه ۳-۲  در مقابل تیم ملی جوانان مالزی واگذار و از صعود به مرحله بعد بازماند ، این تیم می بایست از فردا صبح برای کسب مقام نهم رقابت نماید .

تیم ‌ملی نوجوانان پسر که در اولین بازی با‌ نتیجه ۳-۰ در مقابل تیم ‌ملی نوجوانان کره جنوبی بازی را واگذار کرده بود ، در بازی دوم نیز طی رقابتی نزدیک با‌نتیجه ۳-۲ بازی را در مقابل تیم ‌ملی نوجوانان هند واگذار و از صعود به جمع هشت تیم برتر مسابقات باز ماند ، این تیم می بایست فردا برای کسب مقام نهم رقابت نماید.

تیم ‌ملی جوانان پسر که با شکست ۳-۰ در مقابل چین ‌تایپه و پیروزی ۳-۰ در مقابل اردن ، می بایست برای صعود به مرحله بعد در مقابل تیم ملی جوانان تایلند دارای رنکینگ شانزده تیمی جهان به رقابت می پرداخت ، موفق شد طی رقابتی نفس گیر بازی را با نتیجه ۳-۲ به سود خود به پایان ببرد و با شایستگی برای دومین سال متوالی در بین هشت تیم برتر مسابقات حضور یابد ، این تیم فردا می بایست در مقابل تیم‌ملی جوانان هند برای صعود به مرحله نیمه نهایی به مبارزه ای نفس گیر بپردازد ‌.

 

برنامه مرحله دوم رقابت های قهرمانی آسیا ـ فردا جمعه 9 تیرماه

 

نوجوانان دختر ـ 8 تیم برتر آسیا

ایران ... ژاپن ساعت 10:45

 

نوجوانان پسر ـ رده های 9 الی 12 آسیا

ایران ... عربستان ساعت 9 صبح

 

جوانان دختر ـ رده های 9 الی 13 آسیا

ایران ... مغولستان ساعت 14:15

 

جوانان پسر ـ 8 تیم برتر آسیا

ایران  ... هند ساعت 12:30

تبلیغات


سخن روز

 

 

اطلاعيه مهم فدراسيون 
(( هيات اصفهان پيشتاز در صدور کارت هاي عضويت))
 
پيرو بخشنامه و ابلاغيه هاي قبلي اين فدراسيون به استناد دستور و تاکيد وزارت ورزش و جوانان و مصوبه هيات رئيسه ، صدور کارت عضويت سال1396 از مدارک اصلي مجوز حضور در کليه رويدادهاي مسابقاتي ، آموزشي ، مربيگري ، داوري و .... مي باشد .
لذا شايسته است عوامل اجرايي فدراسيون ، هيات هاي محترم استاني نسبت به اين مهم اهتمام ويژه اي را مبذول فرمايند .

logo-samandehi


اطلاعات