تبلیغات


رویدادها

مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان دختر کشور

محل :اراک

زمان :7 الی 10 آذرماه

مسابقات تورایرانی بزرگسالان آقایان کشور ( درجه 2 )

محل :اراک

زمان :1 الی 3 آذرماه


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
یکشنبه
1396/04/11 18:42
کد خبر
20023

قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا
پایان مرحله گروهی / صعود احمدیان به جمع 16 بازیکن برتر آسیا
 
مرحله گروهی رقابت های نوجوانان و جوانان آسیا عصر امروز در آسان کره جنوبی به پایان رسید. 
     به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ، امین احمدیان ملی پوشان ارزنده تنیس روی میز کشورمان با پیروزی مقابل حریفانی از کشورهای ماکائو ، اردن و سنگاپور موفق شد بعنوان نفر اول گروه خود به دور دوم و به جمع 16 بازیکن برتر جوانان آسیا راه پیدا کند . 
 
در رقابت های گروهی بازیکنان کشورمان بازیهای خوبی به نمایش گذاشتند . پیروزی پریناز حاجی لو مقابل سنگاپور ، مهشید اشتری برابر هنگ کنگ ، امیررضا عباسی مقابل هنگ کنگ اشاره کرد اما در بین باخت های هم بود که کم از پیروزی نداشت . بازی خوب پریناز حاجی لو مقابل حریف ژاپنی که حاجی لو با واگذار گیم پنجم با نتیجه 12 - 10 ، 3 بر 2 به حریف باخت و همچنین رادین خیام نیز در یک بازی خوب و نزدیک در گیم پنجم 12 - 10 مقابل حریفی از کره جنوبی مغلوب شد ، امیررضا عباسی نیز در حالیکه در گیم پنجم 5 بر 2 از حریف چینی خود پیش بود بازی را واگذار کرد .
در پایان مرحله گروهی در بخش نوجوانان کیمیا رستمی ، پریناز حاجی لو و آریا امیری در قسمت جوانان امیررضا عباسی ، مهشید اشتری ، مکیکا کرمی و فاطمه مختاررضایی با کسب رتبه دوم گروه خود موفق به صعود به مرحله دوم نشدند .   
در این رقابت ها میعاد مکیف و حوری آقامیری مربیگری تیم های پسران و دختران کشورمان را بر عهده دارند و محمدرضا میرالماسی مدیر تیم های ملی نیز سرپرستی کاروان ایران را عهده دار است .
 
نتایج مرحله گروهی بازیکنان ایران 
نوجوانان دختر : 
کیمیا رستمی 3 – 0 MUHI Saja  از عراق
کیمیا رستمی 0 – 3 LEE Ka Yee   از چین 
شیما صفایی 0 – 3 KUAI Man   از چین 
شیما صفایی 0 – 3  CHIEN Tung-Chuan  از چین تایپه
پریناز حاجیلو 3 – 1 TAN Li LIN Jassy    از سنگاپور
پریناز حاجیلو 2 – 3  ODO Satsuki    از ژاپن 
 
نوجوانان پسر :
آریا امیری  3 – 1 YIU Kwan To   از هنگ کنگ 
آریا امیری  1 – 3 KOH Dominic Song Jun   از سنگاپور 
رادین خیام  2 – 3 HAN Doyun   از کره جنوبی
رادین خیام 1 – 3 FENG Yi-Hsin  از چین تایپه
میلاد عابدینیان 0 – 3 SONE Kakeru از ژاپن  
میلاد عابدینیان 0 – 3 YANG Yechan از کره جنوبی 
 
جوانان پسر : 
امین احمدیان  3 – 0 CHEONG Chi Chon  از ماکائو
امین احمدیان 3 – 0 AL OZOM Yahia  از اردن
امین احمدیان 3 – 2 BEH Kun Ting  از سنگاپور 
علی نظری  1 – 3 PANKHAOYOY Supakron   از تایلند 
علی نظری 0 – 3   WANG Chuqin از چین
علیرضا رهنما حقیقی 0 – 3 YU Heyi از چین
علیرضا رهنما حقیقی 0 – 3 CHEONG Yin To  از هنگ کنگ
امیررضا عباسی 3 – 0 TSANG Tsz Tsun  از هنگ کنگ 
امیر رضا عباسی 2 – 3 XU Yingbin   از چین 
 
جوانان دختر : 
مهشید اشتری 3 – 0 LEUNG Ka Wan   از هنگ کنگ
مهشید اشتری 0 – 3 LIU Weishan از چین  
ملیکا کرمی   3 – 0 KHATER Lima   از اردن 
ملیکا کرمی 0 – 3  SHI Xunyao  از چین
فاطمه مختار رضایی 3 – 0 SOBANA Imasha  از سریلانکا
فاطمه مختار رضایی 1 – 3  KIHARA Miyuu  از ژاپن
فاطمه جمالی فر 0 – 3 QIAN Tianyi   از چین  
فاطمه جمالی فر 1 – 3  KIM Youjin از کره جنوبی

تبلیغات


سخن روز

 

 

اطلاعيه مهم فدراسيون 
(( هيات اصفهان پيشتاز در صدور کارت هاي عضويت))
 
پيرو بخشنامه و ابلاغيه هاي قبلي اين فدراسيون به استناد دستور و تاکيد وزارت ورزش و جوانان و مصوبه هيات رئيسه ، صدور کارت عضويت سال1396 از مدارک اصلي مجوز حضور در کليه رويدادهاي مسابقاتي ، آموزشي ، مربيگري ، داوري و .... مي باشد .
لذا شايسته است عوامل اجرايي فدراسيون ، هيات هاي محترم استاني نسبت به اين مهم اهتمام ويژه اي را مبذول فرمايند .

logo-samandehi


اطلاعات