تبلیغات


رویدادها

تورایرانی نوجوانان و جوانان پسر

محل :خرم آباد

زمان :27 الی 30 آذرماه 97


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
جمعه
1396/04/16 22:56
کد خبر
21143

فردا فینال لیگ بیست و پنجم جام بانک دی
جدال مجدد جنوبی ها اینبار در بندر ماهشهر / تکرار فینال ده سال قبل
 
آیا پتروشیمی با تجربه کار را در ماهشهر تمام می کند یا تایدواتر و جوانانش فینال را به بازی پنجم و هفتمین رویارویی لیگ ۹۵ - ۹۶ می کشانند ؟
 
    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز تیم های پتروشیمی بندرامام و تایدواتر بندرعباس در چهارچوب مرحله دوم‌  فینال لیگ برتر تنیس روی میز ایران ((جام بانک دی)) در روزهای شنبه و یکشنبه ۱۷ و ۱۸ تیرماه در سالن اندیشه شهرک بعثت ماهشهر از ساعت ۱۷ به مصاف هم می روند . 
این دو تیم از ابتدای لیگ تاکنون ۴ بار(دو بار در مرحله رفت و برگشت مقدماتی و دو بار در مرحله اول فینال) به مبارزه با یکدیگر پرداخته که حاصل آن هفت و نیم امتیاز برای پتروشیمی و چهار و نیم امتیاز برای تایدواتر بندرعباس به ثبت رسیده است . 
حالا در مرحله دوم فینال لیگ برتر باشگاههای کشور در ماهشهر و در مجموع دو دیدار اگر پتروشیمی با‌ ورزشکاران با تجربه اش موفق به کسب ۳ و نیم امتیاز از مجموع ۶ امتیاز ممکن این دو مسابقه حساس شود ، قهرمان لیگ بیست و پنج تنیس روی میز ایران لقب خواهد گرفت ، ولی چنانچه تایدواتر با ورزشکاران جوانش همچون دو بازی فینال مرحله رفت موفق به امتیازگیری و توقف پتروشیمی گردد ، هفتمین مسابقه تعیین کننده قهرمان لیگ برتر خواهد شد ، اگر چه تایدواتر برای رسیدن به‌ این مهم کار سختی را در خانه حریف در پیش خواهد داشت .   
گفتنی‌است این دو تیم با سابقه دقیقا ده سال قبل هرکدام با بهره گیری از دو ورزشکار کره شمالی و دو ورزشکار خبره ایرانی در فینال بازی های لیگ برتر آن زمان در مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند که ماحصل آن قهرمانی پتروشیمی و نایب قهرمانی تایدواتر بوده است .

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران