تبلیغات


رویدادها

تورایرانی نوجوانان و جوانان پسر

محل :خرم آباد

زمان :27 الی 30 آذرماه 97


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
شنبه
1396/04/17 10:18
کد خبر
21223

رونمایی از نوع آوری جدید فدراسیون پینگ‌پنگ
رونمایی از رسانه تصویری تنیس روی میز / پخش مستقیم اینترنتی رویدادهای مهم / اتکا به توان و تخصص خانواده‌ پینگ پنگ کشور
 
در هر کجای ایران و در هر کجای دنیا که باشید ، می توانید حساسترین رویدادهای تنیس روی‌میز کشورتان را بصورت مستقیم تماشا کنید.
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ، در یک نوآوری جدید و برای اولین بار در بین فدراسیون های ورزشی کشور ، رسانه تصویری اختصاصی فدراسیون تنیس روی میز در آستانه فینال لیگ‌ برتر باشگاه های کشور و آغاز تورهای ایرانی ، با نام (( تی تی پلاس )) راه اندازی می شود .
در این رسانه که تصاویر به آدرس www.tt-plus.ir  پخش می گردد ،  مقرر گردیده تمامی رویدادهای مهم تنیس روی میز کشور از جمله مسابقات بین‌المللی داخلی ، تورهای ایرانی ، لیگ های باشگاهی ، مراسم و همایش های مختلف و مهم به صورت آنلاین و آفلاین با پوشش تصویری همراه گردد . 
قابل ذکر است چندی پیش با تغییرات ساختاری و افزایش ظرفیت های لازم در پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز به آدرس www.irttf.ir و www.irttf.com که امکان ثبت نام و پرداخت ‌های‌انلاین و بسیاری دیگر از امکانات و ظرفیت ها فراهم شده بود ، در یک اقدام موازی و با بهره گیری از ایده و اتکای کامل به توان و تخصص نیروهای انسانی موجود در خانواده تنیس روی میز کشور و با خرید تجهیزات کاملا حرفه‌ای و تخصصی ، رسانه اختصاصی تصویری فدراسیون تنیس روی میز با نام‌ (( تی تی پلاس )) در آستانه فینال لیگ برتر باشگاه های کشور رونمایی می شود .
امید است این اقدام موجب رشد و توسعه بیش از پیش تنیس روی میز در سطح کشور و فضایی مناسب را برای جذب‌ بیشتر اسپانسرها فراهم ‌نماید .

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران