تبلیغات


رویدادها

تورایرانی نوجوانان و جوانان پسر

محل :خرم آباد

زمان :27 الی 30 آذرماه 97


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
یکشنبه
1396/04/18 22:02
کد خبر
21383

بیست و پنجمین دوره لیگ برتر ((جام بانک دی))
پتروشیمی‌ بندر امام با شایستگی و قدرت قهرمان ‌شد / تایدواتر بندرعباس با شایستگی و سخت کوشی در جایگاه نایب قهرمانی
 
    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ، بیست و پنجمین دوره لیگ برتر باشگاه های کشور با نام ((جام بانک دی)) ساعاتی قبل با قهرمانی تیم‌ با تجربه و شایسته پتروشیمی بندرامام به پایان رسید .
پتروشیمی که در سه بازی از چهار بازی ‌فینال در تهران و ماهشهر با نتیجه مساوی ۳-۳ در مقابل تایدواتر متوقف شده بود ، در بازی چهارم و در حضور تماشاگران خون گرم خوزستانی اینبار با نتیجه ۶-۰ تیم جوان تایدواتر بندرعباس را با قدرت پشت سر گذاشت و موفق شد در مجموع امتیازات مراحل رفت و برگشت دور مقدماتی و ۴ بازی از مراحل اول و دوم فینال با کسب ۱۲ امتیاز در مقابل رقیب جوان و سختکوش خود ، بر سکوی قهرمانی تکیه بزند .
پتروشیمی پرافتخارترین تیم تنیس روی میز کشور در لیگ برتر بزرگسالان ایران و  اصلی ترین حامی فدراسیون تنیس روی میز در رویدادهای باشگاهی کشور بوده و همواره قهرمانان مختلف ملی را مورد حمایت قرار داده است. 
این تیم با دلسوزی و هدف خدمت به ورزش کشور و همراه با سیاست های فدراسیون ، همواره یار و یاور خانواده تنیس روی میز کشور بوده است .
تایدواتر بندرعباس نیز با انجام بازی های ‌بسیار خوب در لیگ ۹۵-۹۶ و صعود به مراحله نیمه نهایی و سپس فینال و جمع آوری ۶ امتیاز در مقابل تیم قدرتمند  پتروشیمی ، با سخت کوشی و شایستگی در جایگاه نایب قهرمانی قرار گرفت .
تایدواتر بندرعباس تیمی ریشه دار در تنیس روی میز کشور می باشد که همواره در ادوار مختلف با ترکیبی جوان و آینده دار در مسابقات حاضر شده و از قهرمانان مستعد و جویای نام کشور حمایت می نماید .
این تیم در مسابقات باشگاهی رده های سنی کشور نیز حضور پررنگی داشته و در سال گذشته نیز به مقام ‌نایب قهرمانی‌لیگ برتر نوجوانان‌ و نونهالان نائل گردیده‌ است . 
تیم ‌های شهدای آتش نشان و دانشگاه آزاد مشترکا در جایگاه سوم لیگ ۹۵- ۹۶ تنیس روی میز قرار گرفتند .
در پایان این بازی کاپ قهرمان و نایب قهرمان و مدال های‌طلا و نقره توسط مهرداد علیقارداشی ریاست فدراسیون ، مهندس امیری مدیر عامل شرکت پتروشیمی بندرامام ، شاپور یاوری مدیر عامل باشگاه ورزشی پتروشیمی بندرامام ، محمد رضا میرالماسی مدیر تیم های ملی و جمعی از معاونین و مدیران ورزش دوست شرکت پتروشیمی به نفرات برتر اهدا گردید ، ضمن اینکه لوح تقدیر و تندیس سپاس فدراسیون به پاس سالها تعامل و همکاری با فدراسیون تنیس روی میز به عبدالخدر حیدری سرپرست زحمتکش تیم تنیس روی میز پتروشیمی‌ بندر امام اهدا شد . 
در حاشیه این مراسم ، باشگاه ورزشی پتروشیمی به پاس عدم حضور افشین نوروزی کاپیتان تیم ملی ایران در مقابل رقیبی از رژیم اشغالگر قدس در مسابقات جهانی ، از نامبرده تقدیر و تشکر نمود .  
در دو بازی مرحله دوم فینال لیگ برتر ، داریوش ضرغام‌پور مسئولیت سرداوری و آقایان خاکی ، جوادی و میرزایی داوری بازی فینال را بعهده داشته‌ اند . 
پیمان حسنی رئیس کمیته مسابقات فدراسیون و ناظر بازی فینال زحمات فراوانی را در لیگ ۹۵-۹۶ متحمل گردیده و مهندس حسین عبدالله پور مدیر جدید رسانه و سایت فدراسیون ، پوشش مستقیم تصویری هر دو بازی فینال را عهده دار بوده است .
مقرر گردیده کاپ و مدال تیم ‌های سوم در محل فدراسیون به سرپرستان تیم های شهدای آتش نشان و دانشگاه آزاد اهدا شود . 
اعضای تیم تنیس روی میز پتروشیمی بندر امام : 
آقایان مهران احدی ، افشین نوروزی ، عارف احمدی فر ، حمید رضا طاهرخانی ، نیما عالمیان و میعاد لطفی به عنوان ورزشکار و آقایان ایمان کاظمی نژاد به عنوان مربی ، هدایت فرهادی به عنوان سرمربی و عبدالخدر حیدری به عنوان سرپرست 
 
اعضای تیم تنیس روی میز تایدواتر بندرعباس : 
آقایان امین میرالماسی ، محمد علی رویین تن ، امیر حسین هدایی و امین احمدیان به عنوان ورزشکار و آقایان نوید عباسیان به عنوان مربی ، امین طیاری به عنوان سرمربی و سعید عباسی به عنوان سرپرست
 
 
 

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران