تبلیغات


رویدادها

مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان دختر کشور

محل :اراک

زمان :7 الی 10 آذرماه

مسابقات تورایرانی بزرگسالان آقایان کشور ( درجه 2 )

محل :اراک

زمان :1 الی 3 آذرماه


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
دوشنبه
1396/04/26 10:08
کد خبر
22183

مسابقات قهرمانی مدارس کشور
نتایج نهایی این دوره از مسابقات
 
 
 
    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، در قسمت تیمی سی و چهارمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر کشور مقطع متوسطه دوم در رشته تنیس روی میز که به میزبانی آذربایجان غربی برگزار شد، تیم شهر البرز قهرمان شد و تیم شهرتهران نیز مقام دوم را کسب کرده و تیم های شهرستان های تهران و فارس به صورت مشترک مقام سوم را به خود اختصاص دادند.
در قسمت انفرادی نیز امین احمدیان از تهران قهرمان شد و حمید شمس از البرز در جایگاه دوم قرار گرفت. متین حیدری از کردستان و علیرضا رهنمای حقیقی از آذربایجان شرقی مشترکا مقام سوم بخش انفرادی مسابقات را کسب کردند.
در بخش دونفره نیز مهدی معدن کن و حمید شمس از البرز قهرمان شدند و تیم مشترک علی سرحدی از شهرستان های تهران و مرتضی رضایی از مرکزی مقام دوم را کسب کردند. امین احمدیان و امیرضا عباسی از شهر تهران و تیم مشترک عرفان فاخری از آذربایجان غربی و ماهان چینه وری از گیلان باهم و به صورت مشترک در جایگاه سوم این دوره از مسابقات قرار گرفتند.
 
قهرمانان مسابقات تنیس روی میز دانش آموزی مقطع متوسطه اول نیز مشخص شدند.
در قسمت تیمی این مسابقات که در قالب سی و چهارمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر کشور به میزبانی آذربایجان غربی برگزار شد، تیم شهر تهران قهرمان شد و تیم قزوین نیز مقام دوم را کسب کرده و تیم های اصفهان و مازندران به صورت مشترک مقام سوم را به خود اختصاص دادند.
در قسمت انفرادی نیز رادین خیام از تهران قهرمان شد و میلاد عابدینیان از اصفهان در جایگاه دوم قرار گرفت. علی اکبر شعاری از مازندران و آرین غفاری از البرز مشترکا مقام سوم بخش انفرادی مسابقات را کسب کردند.
در بخش دونفره نیز سیدمحمد موسوی طاهر و علی اکبر شعاری از مازندران قهرمان شدند و کیارش زین العابدینی و ایلیا جهانفر از قزوین مقام دوم را کسب کردند. تیم مشترک آرین غفاری از البرز و میلاد عابدینیان از اصفهان و تیم مشترک رادین خیام از تهران و علیرضا باباری وند از خوزستان باهم و مشترک در جایگاه سوم این دوره از مسابقات قرار گرفتند.
 
 
 
 
نتایج بیست و هشتمین دوره مسابقات تنیس روی میز قهرمانی مدارس کشور در بخش دختران  _ مقطع متوسطه اول ، استان مرکزی 
در این دوره از مسابقات ۵ بازیکن ملی پوش حضور داشتند: ملیکا کرمی(از تهران عضو تیم ملی جوانان) شیما صفائی (از همدان عضو تیم ملی نوجوانان) پریناز حاجیلو ( از البرز عضو تیم ملی نوجوانان) کیمیا رستمی ( از تهران عضو تیم ملی نوجوانان) فرناز اسکندری (از خوزستان عضو تیم ملی نونهالان/ هوپس)
 
مقام اول تیمی: تهران
مقام دوم تیمی : همدان
مقام سوم مشترک تیمی: خوزستان و گلستان
مقام پنجم تیمی: آ. غربی
مقام ششم تیمی : البرز
مقام هفتم تیمی: خ. رضوی
مقام هشتم تیمی: فارس
 
 
نتایج انفرادی
مقام اول: پریناز حاجیلو _ البرز
مقام دوم: مشکات بهمئی _ خوزستان
مقام سوم مشترک : ملیکا کرمی_ تهران
مقام سوم مشترک: فرناز اسکندری _ خوزستان
مقام پنجم: صبا سراجی _ مرکزی
مقام ششم: کیمیا رستمی _ تهران
مقام هفتم: الینا رحیمی _ آ. غربی
مقام هشتم: پریا خضر _ آ. غربی
 
نتایج دوبل 
مقام اول: ملیکا کرمی _ کیمیا رستمی از تهران
مقام دوم: مشکات بهمئی _ فرناز اسکندری از خوزستان
مقام سوم مشترک: شیما صفایی (همدان) _ پریناز حاجیلو ( البرز)
مقام سوم مشترک: الینا رحیمی (آ. غربی) _ مبینا قورچیان (البرز)
مقام پنجم: صبا سراجی (مرکزی) _ هدیه آقا محمدی (همدان)
مقام ششم: فردوس سلیمی(کردستان) _ پریا خضر ( آ. غربی)
مقام هفتم: حنانه امیدی _ مهرسادات موسوی از اصفهان
مقام هشتم:  نگار وفایی پور _ نگین وفایی پور از خ. رضوی
 

تبلیغات


سخن روز

 

 

اطلاعيه مهم فدراسيون 
(( هيات اصفهان پيشتاز در صدور کارت هاي عضويت))
 
پيرو بخشنامه و ابلاغيه هاي قبلي اين فدراسيون به استناد دستور و تاکيد وزارت ورزش و جوانان و مصوبه هيات رئيسه ، صدور کارت عضويت سال1396 از مدارک اصلي مجوز حضور در کليه رويدادهاي مسابقاتي ، آموزشي ، مربيگري ، داوري و .... مي باشد .
لذا شايسته است عوامل اجرايي فدراسيون ، هيات هاي محترم استاني نسبت به اين مهم اهتمام ويژه اي را مبذول فرمايند .

logo-samandehi


اطلاعات