تبلیغات


رویدادها

انتخابی تیم ملی بزرگسالان آقایان

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :10 الی 13 بهمن

اردو و مسابقات هوپس آسیای میانه

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :3 الی 8 بهمن

مسابقات پیشکسوتان بانوان کشور

محل :شیراز

زمان :28 الی 29 دی

انتخابی تیم ملی بزرگسالان بانوان

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :28 دی الی 1 بهمن


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
پنجشنبه
1396/05/05 22:55
کد خبر
24983

عناوین کسب شده در تور جهانی اردن
حاصل توجه ویژه فدراسیون به رده‌های سنی و تعامل بسیار خوب با خانواده ها
 
    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز،با پیگیری مسابقات انفرادی و دوبل در رده سنی نوجوانان رادین خیام و محمد امین صمدی بازیکنان مستعد و جویای نام تنیس روی میز کشورمان که عنوان عضویت در تیم ملی نوجوانان و نونهالان کشورمان را یدک می کشند موفق به حضور در جمع چهار تیم برتر مسابقات دوبل و کسب مدال شدند.
همچنین رادین خیام با شگفتی سازی خود موفق شد حریف پانامایی خود را که با رنک 70 نوجوانان جهان و سید یک در این مسابقات حاضر شده بود شکست دهد و به مرحله نیمه نهایی و ایستادن بر روی سکوی قهرمانی دست یابد.
 تیم جوانان کشورمان نیز متشکل از برادران شمس (حمید و نوید)  در مقابل تیم مصر بازی را با نتیجه 3 بر 2 واگذار نمود و با کنار زدن تیم سوئد با نتیجه 3 بر1 موفق شد در جمع شانزده تیم برتر این مسابقات حضور پیدا کند.
پیش از این حمید شمس توانست با شکست حریفانی از چین تایپه ، اردن و سوئد به جمع 16 بازیکن برتر جوانان بپیوندد.
نوید شمس بازیکن نونهال کشورمان در رده سنی نوجوانان کار خود با حضور در جدول 32 نفره پایان داد و محمد امین صمدی دیگر بازیکن نونهال کشورمان توانست علی الرغم قرعه سخت از گروه خود به مرحله حذفی صعود کند.
نمایندگان کشورمان در حال پیگیری بازیهای خود در قسمت تیمی جوانان ، تیمی نوجوانان ، انفرادی و دوبل نوجوانان و انفرادی نونهالان می باشند. 
 
نتایج حاصل از این مسابقات حاکی از این موضوع می باشد که فدراسیون تنیس روی میز در 18 ماه اخیر در برنامه ریزی ویژه برای رده های سنی پایه موفق بوده و به رسالت خویش در راستای پیشرفت تنیس روی میز کشور عملکردی قابل قبول داشته است.
 
در پایان جا دارد از جناب آقای صمد تدبیری سرمربی تیم ملی جوانان کشورمان به سبب هدایت تیم اعزامی و همچنین خانواده های بازیکنان حاضر در این مسابقات تقدیر و تشکر به عمل آید.

تبلیغات


سخن روز

 

 

اطلاعيه مهم فدراسيون 
(( هيات اصفهان پيشتاز در صدور کارت هاي عضويت))
 
پيرو بخشنامه و ابلاغيه هاي قبلي اين فدراسيون به استناد دستور و تاکيد وزارت ورزش و جوانان و مصوبه هيات رئيسه ، صدور کارت عضويت سال1396 از مدارک اصلي مجوز حضور در کليه رويدادهاي مسابقاتي ، آموزشي ، مربيگري ، داوري و .... مي باشد .
لذا شايسته است عوامل اجرايي فدراسيون ، هيات هاي محترم استاني نسبت به اين مهم اهتمام ويژه اي را مبذول فرمايند .

logo-samandehi


اطلاعات