تبلیغات


رویدادها

تورایرانی نوجوانان و جوانان پسر

محل :خرم آباد

زمان :27 الی 30 آذرماه 97


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
جمعه
1396/06/03 18:33
کد خبر
30583

وداع یاران با محمد وهاب زاده
برگزاری مراسم بزرگداشت قهرمان ارزنده و سابق ملی کشور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، عصر امروز با حضور مهرداد  علی قارداشی ریاست فدراسیون  و امیراحتشام زاده پدر تنیس روی میز ایران و همچنین حضور دیگر بزرگان تنیس روی میز کشور مراسم بزرگداشت زنده یاد محمد وهاب زاده قهرمان ارزنده و سابق تنیس روی میز کشور در محل سالن کنفرانس ساختمان شماره یک فدراسیون تنیس روی میز واقع در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار شد.

 مراسم امروز با سخنرانی منوچهر زندی قهرمان اسبق و پیشکسوت تنیس روی میز کشورمان شروع و در ادامه  محسن اسلامی ،  فرخ سنجری، امیر میرصادقی ،ناصر نجفی، اصغر مناجاتی، علی جعفری ، محمد حمزه پور ، مسعود ذنوزی و بهمن رشیدی که همگی از پیشکسوتان و قهرمانان اسبق تنیس روی میز کشورمان می باشند از خاطرات خود با مرحوم محمد وهاب زاده گفتند . به گفته همبازیان مرحوم وهاب زاده ، او چهره ای دوست داشتنی و با اخلاق در تنیس روی میز ایران بود .

به گفته دوستانش آن مرحوم خوش رو ، آرام و بازیکن تکنیکی بود که بدلیل اجرای تکنیک های روز تنیس روی میز خیلی زود در میان بزرگان جا باز کرد .

مرحوم وهاب زاده اولین بازیکن ایران بود که لژیونر شد و سال ۱۳۵۱ وارد لیگ آلمان شد و بارها برای تیم ملی در رقابت های جهانی و آسیایی به میدان رفت .

دیگر عزیزان حاضر در این مراسم عبارتند از :

 محمد رضا میرالماسی ،حمید برادران ،داریوش ضرغامپور  ،حسین مقدم ،پیمان حسنی ،مهدی قره گوزلو ،داود ولظم،دکتر عبدالهی، ضیاء حسینی

 در پایان این مراسم  مهرداد علی قارداشی ریاست فدراسیون، از شرکت یکایک حضار در این مراسم قدردانی نمود و احترام به پیشکسوتان و قهرمانان اسبق ملی را یکی از افتخارات این فدراسیون برشمرد.

 

 
 

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران