تبلیغات


رویدادها

انتخابی تیم ملی بزرگسالان آقایان

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :10 الی 13 بهمن

اردو و مسابقات هوپس آسیای میانه

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :3 الی 8 بهمن

مسابقات پیشکسوتان بانوان کشور

محل :شیراز

زمان :28 الی 29 دی

انتخابی تیم ملی بزرگسالان بانوان

محل :آکادمی مجموعه انقلاب تهران

زمان :28 دی الی 1 بهمن


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
چهارشنبه
1396/06/29 23:50
کد خبر
35223

قهرمانی نونهالان پسر کشور
کردستان و تهران در فینال / ارتقای‌قابل توجه استان‌های سیستان و کهگلویه / میزبانی شایسته کردستانی ها در سقز
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ، مسابقات قهرمانی نونهالان پسر کشور که به میزبانی استان کردستان و شهرستان سقز از سه شنبه ۲۸ شهریور آغاز شده است ، با استقبال بی نظیر و حضور ۳۰ تیم از استان های کشور  و تیم های شهید حججی سقز و توابع تهران و در مجموع با ۳۲ تیم در جریان می باشد  .
با انجام مسابقات تیمی ، استان های کردستان و تهران با شایستگی به فینال مسابقات راه یافته و تیم های خوزستان و قم مشترکا سوم شدند .
از نکات جالب این دوره از مسابقات ، صعود تیم های سیستان و بلوجستان و کهگلویه و بویراحمد از دور مقدماتی و حضور این استان ها در بین ۱۶ تیم برتر مسابقات می باشد . 
این مسابقات در رده های سنی ۹ تا ۱۲ سال و در بخش های تیمی ، انفرادی ۹ و ۱۰ سال ، انفرادی ۱۱ و ۱۲ سال و بازی های دو نفره برگزار می گردد . 
مراسم افتتاحیه این دوره از مسابقات که با حضور مسئولین استانی و شهرستانی و اجرای آیین سنتی مردم غیور و خون گرم کردستان برگزار گردید ، از زیباترین مراسم افتتاحیه سال های اخیر در مسابقات کشوری تنیس روی میز می باشد که جا دارد از هیات تنیس روی میز استان کردستان و هیات تنیس روی میز  و اداره ورزش و جوانان سقز تشکر ویژه داشت .
 
 
 
 

تبلیغات


سخن روز

 

 

اطلاعيه مهم فدراسيون 
(( هيات اصفهان پيشتاز در صدور کارت هاي عضويت))
 
پيرو بخشنامه و ابلاغيه هاي قبلي اين فدراسيون به استناد دستور و تاکيد وزارت ورزش و جوانان و مصوبه هيات رئيسه ، صدور کارت عضويت سال1396 از مدارک اصلي مجوز حضور در کليه رويدادهاي مسابقاتي ، آموزشي ، مربيگري ، داوري و .... مي باشد .
لذا شايسته است عوامل اجرايي فدراسيون ، هيات هاي محترم استاني نسبت به اين مهم اهتمام ويژه اي را مبذول فرمايند .

logo-samandehi


اطلاعات