تبلیغات


رویدادها

تورایرانی نوجوانان و جوانان پسر

محل :خرم آباد

زمان :27 الی 30 آذرماه 97


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
یکشنبه
1396/07/23 22:03
کد خبر
37863

روز تربیت بدنی و ورزش ، یادواره شهید ابراهیم مقبل
رقابت های دیدنی قهرمانی نوجوانان و جوانان پسر کشور در قزوین / احیای مجدد کاپ اخلاق در مسابقات
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ، طبق تقویم اجرایی فدراسیون ، مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان کشور از روز چهارشنبه مورخ ۲۶ تا روز شنبه مورخ ۲۹ مهر به میزبانی هیئت تنیس روی میز استان قزوین و تحت نظر کمیته مسابقات فدراسیون برگزار می گردد .  
این رویداد ورزشی با حضور بیست و نه تیم در مسابقات تیمی ، ۸۷ ورزشکار در مسابقات انفرادی نوجوانان ، ۶۵ ورزشکار در مسابقات انفرادی جوانان و ۶۱ تیم دونفره برگزار می گردد . 
در بخش تیمی هر تیم می تواند با حضور دو ورزشکار نوجوان و دو ورزشکار جوان در ارنج اصلی به رقابت با دیگر استان ها بپردازد . 
این برای اولین بار است که مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان کشور  بصورت تجمیعی برگزار می گردد.‌
از دیگر ‌نکات مهم مسابقات تخصیص امتیاز رنکینگ ملی ‌به این رقابت هاست ، اقدام‌ مهمی که این رقابت ها را بیش از پیش با اهمیت جلوه می دهد. ، ضمن ‌‌اینکه علاوه بر اهدای کاپ و مدال ، حکم‌ و تندیس قهرمانی به تیم ها و نفرات برتر مسابقات تیمی ، انفرادی و دونفره ، به برترین تیم اخلاق ‌و نفرات عضو آن تیم نیز کاپ اخلاق و هدایا تعلق می گیرد . 
استان های سیستان و بلوچستان ، ایلام و خراسان شمالی در این مسابقات غایب هستند .  
سرداوری این مسابقات را علیرضا حجازیان و کمک سرداوری را مرتضی گلشاهی و محمد مصباحی بر عهده دارند ضمن اینکه سه داور بومی و شش داور غیر بومی جهت قضاوت بازی ها با کادر برگزاری این مسابقات همکاری می نمایند .
حشمت شریفی رئیس کمیته فرهنگی ، نمایندگی فدراسیون را در این رویداد مهم برعهده دار دارد .
جدول مسابقات تیمی 
 
 
 
 

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران